ŻŁOBEK

Mali Odkrywcy Żłobek Montessori

Mali Odkrywcy Żłobek Montessori to miejsce gdzie dzieci w spokojnej domowej atmosferze tworzą swoje pierwsze relacje społeczne, zdobywają pierwsze samodzielne umiejętności.
W naszej placówce Panie podążają za indywidualnym tempem rozwoju dzieci.

Cały materiał Montessori umieszczony jest w zasięgu dziecka, tak aby samo mogło po niego sięgać. Wszystko zaaranżowane jest w taki sposób, aby dziecko było bezpieczne i samodzielne.

Do Mali Odkrywcy Żłobek Montessori zapraszamy dzieci od 1,5 do 3 lat.

ZŁOBEK

Agata Przykaza

Dyplomowana opiekunka dziecięca . Doświadczenie w pracy zdobyłam będąc nianią dzieci od 2 mc do lat 3 , co potwierdziło że praca z dziećmi jest moją pasją.  Od 2019 pracuję według metody Marii Montessori. Prywatnie jestem mamą , lubię podróże , spacery i dobry film. Praca z dziećmi daje mi dużą satysfakcję i przyjemność .W mojej pracy cenię sobie to, że mogę poprzez naukę i zabawę odkrywać z dzieckiem jego umiejętności oraz zainteresowania.

ZŁOBEK

Barbara Jezierska

Dyplomowana opiekunka dziecięca.  Od 2019 r pracuję  metodą Marii Montessori. Prywatnie jestem mamą trzech córek. Praca z dziećmi daje mi dużo radości. Każdego dnia dzieci odkrywają przed nami swój świat. Cieszę się, że mogę im towarzyszyć w stawaniu się samodzielnymi,  aby mogli ruszyć w dalszą drogę do przedszkola.

FORMULARZ KONTAKTOWY: